• 1401/08/17 - 09:37
  • - تعداد بازدید: 160
  • - تعداد بازدیدکننده: 151
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /Zf
عملکرد شهرداری سنندج در استانداردسازی تجهیزات شهر بازی ها قابل تقدیر است

عملکرد شهرداری سنندج در استانداردسازی تجهیزات شهر بازی ها قابل تقدیر است

مدیرکل استاندارد کردستان با بیان اینکه شهردار سنندج بیشترین همکاری را در حوزه ایمن سازی وسایل و تجهیزات در شهر بازی ها در مرکز استان داشته است، افزود: مرحله دوم بازرسی از تجهیزات بازی در شهر سنندج در دست انجام است. یزدانی از تلاش و همکاری شهرداری در خصوص ایمن سازی وسایل شهربازی و سازمان سیما و منظر شهرداری سنندج در حوزه فرهنگ سازی در حوزه اهمیت توجه به استاندارد تقدیر کرد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، ژیلا یزدانی شامگاه امروز در جلسه شورای استاندارد کردستان اظهار کرد: همه سازمان‌ ها مکلف هستند که با متولیان حوزه استاندارد همکاری کنند.
مدیرکل استاندارد کردستان گفت: ۳۷۰ واحد تولیدی در کردستان زیرپوشش استاندارد است که ۷۵۰ فراورده در این واحدها تولید می‌ شود.
وی تصریح کرد: ۶۳۰ فراورده در استان دارای پروانه استاندارد هستند که ۸۴ درصد کل فراوردهای تولیدی در استان را شامل می‌ شود.
یزدانی گفت: در هفت ماهه امسال ۳۱۳ مورد آزمون اوزان سنگین، ۵۱۸ مورد آزمون نازل‌ های سوخت مایع و ۲ هزار و ۷۴۰ آزمون اوزان سبک در کردستان انجام شده است.
به گفته وی، از ۵۱ جایگاه سی‌ ان‌ جی فعال در استان ۳۷ مورد تاییدیه استاندارد دارند و ۱۴ مورد دیگر در دست بازرسی است که امسال انشعاب ۱۷ مورد قطع شده است.
وی در ادامه به ورود جدی استاندارد به موضوع استاندارد سازی شهر بازی‌ها در سطح استان اشاره کرد و گفت: ۳۱۱ دستگاه تجهیزات شهربازی سبک، نیمه سنگین و سنگین در سطح استان وجود دارد که ۹۸ دستگاه آن موفق به دریافت گواهی ایمنی شده‌ اند.
مدیرکل استاندارد کردستان با بیان اینکه شهردار سنندج بیشترین همکاری را در حوزه ایمن سازی وسایل و تجهیزات در شهر بازی‌ها در مرکز استان داشته است، افزود: مرحله دوم بازرسی از تجهیزات بازی در شهر سنندج در دست انجام است.
وی گفت: در شهر مریوان هم تجهیزات قدیمی شهر بازی جمع آوری شده و پس از نصب تجهیزات جدید برای استاندارد سازی پیگیری نشده است.
یزدانی خاطرنشان کرد: در شهرهای بانه، بیجار و کامیاران فقط نماینده برای پیگیری امور معرفی شده و در دیواندره، قروه و سروآباد هم هیچ اقدامی در خصوص استاندارسازی تجهیزات پارک‌ها انجام نشده است.
وی عنوان کرد: در شهر دهگلان تجهیزات قدیمی جمع آوری و فاقد تجهیزات بازی است و دادستان شهر سقز هم دستور جمع آوری تجهیزات بازی را صادر کرده است.
وی از تلاش و همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری سنندج در حوزه فرهنگ سازی در حوزه اهمیت توجه به استاندارد تقدیر کرد و گفت: همکاری و همراهی خوبی از سوی این سازمان با اداره کل استاندارد در راستای ترویج فرهنگ ضرورت توجه به استاندارد و اهمیت آن صورت گرفت.
یزدانی از تلاش و همکاری شهرداری در خصوص ایمن‌ سازی وسایل شهربازی و سازمان سیما و منظر شهرداری سنندج در حوزه فرهنگ‌ سازی در حوزه اهمیت توجه به استاندارد تقدیر کرد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,مناقصه و مزایده,مناقصه,مزایده
  • کد خبر : 15
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تنظیمات قالب