پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
    /  4
رو عنوان : رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج:
عنوان : آغاز عملیات گلكاری پاركها و میادین سنندج با 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۸:۵۶:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج اعلام کرد: به مناسبت فرا رسیدن سال نو، استقبال از بهار طبیعت، افزایش زیبایی نما و منظر شهری، ایجاد چشم انداز زیبا و ارتقاء روحیه نشاط و شادابی میان شهروندان، مسافران و گردشگران نوروزی میادین، بلوارها و پارکهای شهر سنندج با 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان آراسته  می شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران از گلکاری میادین، بوستانها و پارکهای سطح شهر در آستانه فرا رسیدن سال نو خبر داد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: عملیات کاشت گلهای فصلی متناسب با شرایط آب و هوایی در سطح بوستان ها، میادین، لچکی ها، بلوارها و کلیه فضاهای سبز شادابی خاصی به نما و منظر شهری می بخشد.

مهندس شرمین شریفی عنوان کرد: با توجه به زیبایی گلکاری در فصول مختلف، اثربخشی آن بر چهره شهر و تاثیرات مثبتی که در روحیه شهروندان دارد و در راستای زیباسازی پارکها هرساله انجام عملیات گلکاری در آستانه سال نو انجام می شود.

وی از آغاز عملیات گلکاری پارکها ومیادین سطح شهر خبر داد و گفت: پارکهای سطح شهر با 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان آراسته می شود.

وی خاطرنشان کرد: در طرح گلکاری بهاره از گل های بنفشه، همیشه بهار، مینا چمنی، ترنفل و شب بو که زیبایی خاصی دارند  استفاده می شود.

شریفی گفت: از تعداد 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان، 9 هزار جعبه گل و 2 هزار گلدان در سطح  پارکهای شهرداری منطقه سه، 3 هزار جعبه گل و 2 هزار گلدان در حوزه ناحیه ویژه بهاران، 7 هزار جعبه و 2 هزار گلدان در سطح شهرداری منطقه دو، 7 هزار جعبه گل و یک هزار گلدان در حوزه منطقه یک و همچنین 2 هزار جعبه گل و 8 هزار گلدان در محدوده کمربندی آبیدر کاشه می شود.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

شهرداری سنندج

5.1.0.0
V5.1.0.0