سه‌شنبه, 25 تير 1398
  • ساعت : ۱۲:۵:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
    /  3
با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج:
عملیات احداث سه زمین ورزشی روباز در سنندج آغاز شد
شهردار سنندج با بیان اینکه ارتقاء سلامت شهروندان، ایجاد شور و نشاط و همچنین ترویج ورزش در محلات یکی از برنامه ها و اولویت های شهرداری است، گفت: ترغیب جوانان به ورزش و فراهم کردن امکانات ورزشی در محلات می تواند در کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی تاثیر گذار باشد.

شهردار سنندج با بیان اینکه ارتقاء سلامت شهروندان، ایجاد شور و نشاط و همچنین ترویج ورزش در محلات یکی از برنامه ها  و اولویت های شهرداری است، گفت: ترغیب جوانان به ورزش و فراهم کردن امکانات ورزشی در محلات می تواند در کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی تاثیر گذار باشد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین عملیات احداث سه زمین ورزشی روباز در سطح شهر آغاز شد.

شهردار سنندج  اظهار داشت: ارتقاء سلامت شهروندان و جامعه بانشاط می تواند در تعامل وهمکاری بیشتر همشهریان با نهاد مردمی همچون شهرداری تاثیر بسزایی داشته باشد.

مهندس حشمت اله صیدی افزود: یکی از برنامه های شهرداری برگزاری برنامه های شاد فرهنگی و همچنین برگزاری رویدادهای ورزشی نظیر المپیاد ورزشی محلات است که امسال با حضور بیش از 2 هزار نفر در آن شرکت نمودند.

وی گفت: ترویج ورزش در محلات قطعاً در کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار است و در این راستا دستگاههای متولی می تواند با فراهم نمودن امکانات لازم شهروندان بویژه جوانان را به امر ورزش ترغیب نمایند.

مهندس صیدی افزود: احداث زمین های ورزشی توسط شهرداری یکی از اقدامات مهم است که امیدوارم بتوانیم با  تداوم آن نقش مهمی را در جهت ایجاد شور و نشاط در سطح شهر فراهم کنیم.

رئیس کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر سنندج نیز گفت: با برگزاری جلسات مختلف توانستیم در سطح شهر جهت احداث زمین ورزشی اقدام کنیم.

علی پژگول افزود: این سه زمین ورزشی در میدان قانع بهاران به متراژ 1900 متر، بلوار معلم پاییتنر از تقاطع غیرهمسطح بعثت به متراژ 2 هزار متر و کمربندی آبیدر جنب هتل لاله به متراژ 1600 متر واقع شده است.

وی اعلام کرد: زمین ورزشی که در شهرک بهاران و بلوار معلم برای ورزش های والیبال، بسکتبال و فوتبال قابل استفاده است.

پژگول عنوان کرد: یک زمین ورزشی در کمربندی آبیدر نیز برای ورزش صبحگاهی وعصرگاهی احداث خواهد شد.


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0