يکشنبه, 27 مرداد 1398
  • ساعت : ۸:۴۶:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ 
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سنندج اعلام کرد:
سال گذشته قریب به 18 هزار تن آسفالت تولید شد
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سنندج از تولید و پخش قریب به 18 هزار تن آسفالت در سطح شهر سنندج در طی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: تولید، توزیع و پخش آسفالت در سطح معابر به منظور بهسازی و آسفالت معابر، افزایش ایمنی تردد شهروندان در سطح معابر و تسریع در عبور و مرور خودروها واجرای طرح های عمرانی انجام شده است.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی  فضاهای شهری شهرداری سنندج از تولید و پخش قریب به 18 هزار تن آسفالت در سطح شهر سنندج در طی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: تولید، توزیع و پخش آسفالت در سطح معابر به منظور بهسازی و آسفالت معابر، افزایش ایمنی تردد شهروندان در سطح معابر و تسریع در عبور و مرور خودروها واجرای طرح های عمرانی  انجام شده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران از تولید و پخش 18 هزار تن آسفالت در سال گذشته خبر داد.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سنندج گفت: آسفالت معابر، محلات و خیابانهای سطح شهر یکی از خواسته های به حق شهروندان است که یکی از اولویت های این سازمان تولید آسفالت است.

مهندس فرشاد منبری بیان کرد: تولید، توزیع و پخش آسفالت در سطح معابر به منظور بهسازی و آسفالت معابر، افزایش ایمنی تردد شهروندان در سطح معابر و تسریع در عبور و مرور خودروها و اجرای طرح های عمرانی انجام می شود.

وی از تولید، پخش و توزیع قریب به 18 هزار تن آسفالت در سطح شهر سنندج در طی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد: بیشترین آسفالت تولید شده  در سال گذشته صرف آسفالت و بهسازی معابر سطح منطقه دو و ناحیه منفصل شهری نایسر با 6800 تن  و کمترین آن نیز مختص به  آسفالت و بهسازی معابر ناحیه ویژه بهاران با 1150 تن بوده است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته 2200 تن آسفالت تولید شده صرف بهسازی پروژ های عمرانی در حال اجرا شده ا ست.

مهندس منبری همچنین اضافه کرد: علاوه بر تولید آسفالت  سال گذشته بیش از 7 هزار تن ماسه شسته، 15 هزار و 372 تن اساس و زیراساس، بتن 499 تن، 9هزار و 400 تن سنگ لاشه، 3 هزار و 110 تن سیمان فله و 70 هزار و 700 تن قیر آمار تفکیکی مصالح تحویلی جهت استفاده در سطح مناطق چهارگانه و نواحی منفصل و همچنین پروژه های عمرانی تولید وتوزیع شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0