• ساعت : ۱۱:۱۲:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 403
  • کد خبر : ۵۹۷۴
    /  4
در راستای احداث تقاطع غیرهمسطح توحید:
انحراف ترافیك مسیر بیمارستان توحید در سنندج
معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج گفت: در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید عملیات انحراف ترافیک در مسیر بیمارستان توحید اجرا و رانندگان جهت دسترسی به این بیمارستان باید از رمپ احداث شده تردد کنند.

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج گفت: در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید عملیات انحراف ترافیک در مسیر بیمارستان توحید اجرا و رانندگان جهت دسترسی به این بیمارستان باید از رمپ احداث شده تردد کنند.

به گزارش ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سنندج: معاون فنی وامور زیربنایی شهرداری سنندج از اجرای انحراف ترافیک در مسیر بیمارستان توحید خبر داد.

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی از پروژه های عمرانی  در دست اجرای این شهرداری عملیات اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی است.

مهندس ریحانی فرد بیان کرد: علاوه بر عملیات اتصال  بلوار کردستان به بلوار ساحلی اجرای تقاطع غیر همسطح توحید در راستای تکمیل این پروژه بزرگ عمرانی در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی گفت: بخشی از اجرای این پروژه شهری با مشارکت آبفا در حال اجرا است و این سازمان عملیات پوشش کانال آب وفاضلاب را در این مسیر اجرا می کند.

مهندس ریحانی فرد بیان کرد:  در راستای احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار توحید رمپ جهت دسترسی به بیمارستان توحید در سال گذشته احداث شد.

وی از انحراف ترافیک مسیر بیمارستان توحید در سنندج خبر داد و گفت: در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید انحراف ترافیک در این مسیر اجرا و رانندگان جهت دسترسی به بیمارستان توحید باید از رمپ احداث شده تردد کنند.

مهندس ریحانی فرد اعلام کرد: دستگاه حفاری از امروز عملیات شمع گذاری بر روی عرشه این پل را آغاز خواهد کرد و پس از پایان عملیات شمع گذاری این پل تخریب خواهد شد.

معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج عنوان کرد: پس از تخریب پل مقابل بیمارستان توحید عملیات احداث تقاطع غیر همسطح توحید آغاز خواهد شد.

مهندس ریحانی فرد اعلام کرد: پل موجود در این مسیر دارای دو دهانه با عرض و ارتفاع بسیار کم است  که در راستای احداث تقاطع غیر همسطح توحید پل با دهانه به عرض 25 متر و ارتفاع 8 متر احداث خواهد شد.

وی ابراز امیدواری نمود: با احداث این تقاطع و همچنین پایان پوشش کانال هدایت فاضلاب  بتوانیم نسبت به اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی اقدام نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0