• ساعت : ۱۰:۲:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 498
  • کد خبر : ۶۱۳۵
در پایان اولین دوره مسابقات کاراته آزاد قهرمانی اورآسیا:
"امید سیفی " آتش نشان سنندجی مدال طلای مسابقات كاراته آزاد قهرمانی اور آسیا را كسب نمود
اولین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آزاد اورآسیا به میزبانی تبریز برگزار شد و در پایان این مسابقات امید سیفی از کارکنان شاغل درسازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در این مسابقات در وزن 90 کیلوگرم توانست نشان طلا را از آن خود کند.

اولین دوره مسابقات  قهرمانی  کاراته آزاد اورآسیا به میزبانی تبریز برگزار شد و در پایان این مسابقات  امید سیفی از کارکنان شاغل درسازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  سنندج در این مسابقات در وزن 90 کیلوگرم توانست نشان طلا را از آن خود کند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: اولین دوره  مسابقات قهرمانی  کاراته آزاد اورآسیا با همکاری شورای برون مرزی و مجوز وزارت ورزش به میزبانی تبریز برگزار شد.

اولین دوره مسابقات  قهرمانی  کاراته آزاد اورآسیا  در رشته کاراته  آزاد در 2 بخش آقایان و بانوان و در 4 استایل کاتا، کومیته، ساباکی و دفاع شخصی برگزار شد.

این رقابتها با حضور 806 کاراته کار از ایران و  12 کشور اروپایی و آسیایی در بخش آقایان برگزار شد.

امید سیفی از آتش نشانان سنندجی در وزن 90 کیلوگرم  در این دوره از مسابقات شرکت نمود

سیفی در این مسابقات پس از یک دوره استراحت و 4 بازی توانست در استایل ساباکی ( کاراته آزاد همراه با فن گیری و کانسه و شیمه )  با غلبه بر حریف روسیه ای ، آذربایجانی و دو ورزشکار از ایران توانست نشان طلای این رقابتها را از آن خود کند.

در پایان اولین دوره  مسابقات قهرمانی اورآسیا کاراته آزاد تیم های ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

کسب دو مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا 2017 و مدال برنز مسابقات جهانی تهران 2015 از  دیگر عناوین ورزشی این آتش نشان سنندجی است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0