• ساعت : ۹:۴۴:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 343
  • کد خبر : ۶۱۳۷
    /  3
شهردار سنندج خبر داد:
پنجمین دوره مسابقات ورزشی محلات شهر سنندج برگزار می شود
شهردار سنندج از برگزاری پنجمین دوره مسابقات ورزشی محلات شهر سنندج خبر داد و گفت: این دوره از المپیاد ورزشی در 24 رشته ورزشی در دو گروه آقاین و بانوان برگزار خواهد شد.

شهردار سنندج از برگزاری پنجمین دوره مسابقات ورزشی محلات شهر سنندج خبر داد و گفت: این دوره از المپیاد ورزشی در 24 رشته ورزشی در دو گروه آقاین و بانوان برگزار خواهد شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: پنجمین دوره مسابقات ورزشی محلات شهر سنندج از بیست و هشتم مرداد ماه لغایت هفتم شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

شهردار سنندج گفت: ورزش در سطح محلات با ایجاد نشاط و سرگرمی، شور و نشاط اجتماعی و همچنین پر کردن اوقات فراغت می تواند نقش بسزایی را در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

مهندس حشمت اله صیدی اظهار داشت:  یکی از برنامه های فرهنگی ورزشی که در تقویم فعالیت های هر ساله  این شهرداری قرار دارد برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی محلات است که خوشبختانه در سنوات گذشته این رویداد ورزشی  با استقبال خوب شهروندان بویژه ورزشکاران قرار گرفته است.

وی از برگزاری پنجمین دوره مسابقات ورزشی محلات شهر سنندج خبر داد و گفت: این دوره از المپیاد ورزشی در 24 رشته ورزشی در دو گروه آقاین و بانوان برگزار خواهد شد.

مهندس صیدی اعلام کرد:  در این دوره از المپیاد ورزشی محلات ،آقایان در رشته های فوتبال، والیبال، بدمینتون، کاراته، کونگ فو، جودو، تنیس رو میزی، تخته نرد، دوزان، شطرنج، وشو و بستکبال به رقابت می پردازند.

وی همچنین اضافه کرد: بانوان نیز در رشته های فوتبال، والیبال، کونگ فو، کاراته، بدمینتون، آمادگی جسمانی، دارت، بسکتبال و طناب کشی و کودکان هم در رشته گاولکی به رقابت خواهند پرداخت.

مهندس حشمت اله صیدی خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در رشته های مختلف ورزشی به هیات های مربوطه هر رشته در سطح شهر و چادرهای مستقر در سطح شهر نسبت به ثبت نام خود یا تیم های ورزشی اقدام نمایند.

شهردار سنندج تصریح کرد: در پایان این مسابقات به نفرات و تیم های برتر در هر رشته لوح یادبود و جوایزی اهدا خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.8.0
    V5.3.8.0