• ساعت : ۱۱:۵۶:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ 
    /  4
طی حکمی:
"بابك شعبانی" بعنوان سرپرست شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر منصوب شد
شهردار سنندج با صدور حکمی بابک شعبانی را به عنوان سرپرست شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر منصوب نمود.

شهردار سنندج با صدور حکمی بابک شعبانی را به عنوان سرپرست شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر منصوب نمود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: صبح امروز با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج، مدیر شهرداری منطقه دو و جمعی از  کارکنان شهرداری نایسر مراسم تودیع و معارفه سرپرست شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر انجام شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج عنوان کرد: ناحیه منفصل شهری نایسر بعنوان یکی از بزرگترین نواحی منفصل شهری در کشور به علت عدم احداث زیرساخت های لازم دارای مشکلات فراوانی است.

کمال کاظمی گفت: خدمت رسانی در این ناحیه از اهمیت ویژه و جایگاه خاصی برخوردار است چرا که تا کنون هر خدمتی در این ناحیه به شهروندان ارائه شده براساس استفاده از اعتبارات داخلی شهرداری بوده است که این روش دیگر جوابگو نخواهد بود.

وی افزود: خوشبختانه در این دوره فعالیت های عمرانی مناسبی بویژه در خصوص بهسازی معابر در نایسر اجرا شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات افشین فتح اللهی مدیر قبلی این ناحیه ابراز امیدواری نمود: مدیریت جدید بتواند با برنامه ریزی مناسب زمینه مشارکت ساکنان نایسر در تمامی زمینه ها را فراهم نماید.

در پایان این مراسم بابک شعبانی بعنوان سرپرست جدید شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر منصوب شد.

بابک شعبانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بوده و از سوابق وی می توان به معاون شهرداری منطقه دو، معاون سازمان زیباسازی و مدیر مالی برخی از شهرداری مناطق و سازمانهای تابعه اشاره نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0