• ساعت : ۱۰:۲۸:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
" جبار زندی " پاكبان سنندجی به شورای شهر سنندج راه یافت
جبار زندی از پاکبانان خدوم و زحمتکش شهرداری سنندج که در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج با کسب آراء لازم به عنوان اولین نفر علی البدل انتخاب شده بود، با انتخاب "سید انور رشیدی" بعنوان شهردار سنندج وارد پارلمان محلی شد.

جبار زندی از پاکبانان خدوم و زحمتکش شهرداری سنندج که در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج با کسب آراء لازم به عنوان اولین نفر علی البدل انتخاب شده بود، با انتخاب "سید انور رشیدی" بعنوان شهردار سنندج  وارد پارلمان محلی شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج:  روز گذشته مراسم تحلیف  جبار زندی نفر اول اعضای البدل شورای شهر سنندج با حضور معاون فرماندار و اعضای شورای شهر برگزار شد.

با برگزاری ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج 9 نفر با کسب بیشترین آراء به شورای شهر سنندج راه یافتند.

اعضای شورای شهر در 16 مرداد ماه  "سید انور رشیدی" عضو شورای شهر را به عنوان شهردار سنندج انتخاب نمودند.

پس از انتصاب "سید انور رشیدی" به عنوان شهردار سنندج؛ جبار زندی از پاکبانان خدوم و زحمتکش شهرداری سنندج که در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج با کسب آراء لازم به عنوان اولین نفر علی البدل انتخاب شده بود وارد پارلمان محلی شد.

با حضور جبار زندی در شورای شهر تعداد کارکنان شهرداری که موفق شده بودند  در دوره ششم به شورای شهر سنندج راه پیدا کنند؛ به سه نفر رسید.

اسعد فریدی، سالار علی ویسی و جبار زندی از کارکنان شاغل در شهرداری سنندج هستند که در انتخابات شورای اسلامی دوره ششم موفق شدند با رای شهروندان سنندجی به عنوان عضو شورا انتخاب شوند.

جبار زندی دارای مدرک کارشناسی حرفه ای مدیریت و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شهرسازی است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0