• ساعت : ۷:۵۳:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 85
  • کد خبر : ۸۷۱۶
با 4500 تن آسفالت:
بیش از 32 هزار مترمربع از محلات و معابر ناحیه منفصل شهری نایسردر سالجاری آسفالت و بهسازی شد
مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر گفت: 32 هزار و 340 مترمربع از محلات و معابر ناحیه منفصل شهری نایسر به منظور سهولت در تردد وسائل نقلیه، ایمنی در عبورو مرور شهروندان با 4500 تن آسفالت در سالجاری بهسازی شد.

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر گفت: 32 هزار و 340 مترمربع از محلات و معابر ناحیه منفصل شهری نایسر به منظور سهولت در تردد وسائل نقلیه، ایمنی در عبورو مرور شهروندان  با 4500 تن آسفالت در سالجاری  بهسازی شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: بابک شعبانی مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر  آمار آسفالت و بهسازی معابر این ناحیه را در سالجاری اعلام کرد.

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر اظهار داشت: یکی از عمده ترین مشکلات در نواحی منفصل نبود زیرساختهای مناسب در حوزه های مختلف به ویژه وجود معابر و کوچه های خاکی و فاقد آسفالت است.

بابک شعبانی بیان کرد: با توجه به اینکه انجام آسفالت و بهسازی معابر از مطالبات بحق شهروندان است؛ بهسازی و معابری که زیر ساخت های آن اجرا شده در اولویت کاری این ناحیه قرار گرفت.

وی  گفت : در سالجاری و در راستای سهولت در تردد وسائل نقلیه، ایمنی در عبورو مرور شهروندان با 4500 تن آسفالت بیش از 32 هزار و 340متر مربع از معابر و محلات این ناحیه آسفالت و بهسازی شد 

وی عنوان کرد: آسفالت قریب به 9 هزار مترمربع آسفالت خیابان دکل، 5 هزار مترمربع خیابان حیران، 2700 مترمربع خیابان گاز پشت انبار گاز و 2600 مترمربع کوچه های حدیث 4 و 5 در همین راستا انجام شده است.

شعبانی اضافه کرد: آسفالت 680 مترمربع فرعی خیابان شهرداری قدیم، 500 مترمربع کوچه مهاباد 4، 500 مترمربع کوچه تابان، 360 مترمربع فرعی مابین خیابان گاز و امام شافعی و 200مترمربع فرعی پیج طهماسبی و اجرای 11 هزار مترمربع روکش آسفالت خیابان امام شافعی نیز در همین راستا انجام شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0