• ساعت : ۸:۱۰:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ 
    /  3
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان
ضرورت بازنگری طرح تفصیلی بر اساس نیازمندی های شهر/ تنگناهای اقتصادی كار مدیریت شهری را سخت كرده است
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: بازنگری طرح تفصیلی بر اساس نیازمندی های شهر نیاز ضروری است.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، جمشید اسدی در مراسم روز شهرداری ها و دهیاری ها در سنندج با تبریک روز شهرداری و دهیاری ها اظهار کرد: کار شهرداری و مدیریتی شهری کاری سختی است که شرایط فعلی به لحاظ تنگناهای اقتصادی شرایط کار را به مراتب سخت تر کرده است.
وی خاطرنشان کرد: کار شهرداری نیاز به برنامه ریزی و تصمیم گیری فوق ساعه دارد مدیرانی در این عرصه موفق هستند که بتوانند در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم را گرفته و عملیاتی کنند.
وی از اقدامات انجام گرفته در مجموعه مدیریتی شهری شهر سنندج تقدیر کردو افزود: انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی جهان و پایتخت کتاب ایران و برگزاری جشن نوروز در آغازین روزهای امسال در بالاترین کیفیت جای تقدیر دارد.
مدیرکل  دفترامور شهری و شوراهای استانداری کردستان افزود: بازخوردهایی خوبی بعد از برگزاری جشن نوروز در شهر سنندج در زمینه امیدآفرینی و ارتقای شادی و نشاط در مردم شد.
وی اظهار کرد: اگر به واسطه حمایت و همراهی شورا و شهردار نبود نمی توانستیم طرح بزرگ نهضت ملی را جلو ببریم که جای تقدیر دارد.
وی با بیان اینکه در بازنگری طرح تفصیلی و طرح جامع شهری نیازمندی های شهر باید به صورت کامل و جامع دیده شود، گفت: توجه به ساماندهی ساختمان های ناایمن از انتظارات جدی از شورا و شهرداری است که امیدواریم گام های اساسی در این زمینه برداریم.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان اضافه کرد:هر چند که اطلاع داریم، شهرداری های در سطح کشور بعد از واقعه تلخ پلاسکو به صورت ویژه اختطار به مالکان را انجام داده اند اما انتظار تلاش بیشتر در این حوزه داریم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0