• ساعت : ۸:۱۳:۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ 
با هدف رفاه حال شهروندان :
تمهیدات سازمان آرامستان های شهرداری سنندج در روزعرفه عید قربان
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج گفت: در آستانه فرا رسیدن روز عرفه عید سعید قربان این سازمان برنامه ریزی لازم برای حضور زیارت کنندگان اهل قبور در آرامستان بهشت محمدی را انجام داده است.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، شاهرخ فاتحی برای رفاه حال شهروندان به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه عید قربان تدابیر ویژه ای از سوی سازمان آرامستان های بهشت محمدی سنندج اندیشیده شده است.
رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج اظهار داشت: زیارت اهل قبور یکی از آداب و رسومی است که هر ساله شهروندان در روز عرفه اعیاد به آرامستان ها مراجعه می کند.
فاتحی با بیان اینکه با وجود اینکه  جشن قربان روز یک شنبه است، اما براساس تجربه سال های گذشته معمولا مردم روز پنجشنبه یا دوشنبه منتهی به روز عید را برای زیارت اهل قبور انتخاب می کنند، افزود: ازدحام شهروندان در روز عرفه در آرامستان بهشت محمدی موجب ایجاد ترافیک می شود.
وی گفت: با هدف ایجاد نظم و کاهش ترافیک درب های ورودی آرامستان بهشت محمدی از دقایق اولیه ظهر روز پنجشنبه بسته می شود و خودروهای شخصی اجازه ورود به داخل محموطه آرامستان را ندارند.
رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج اظهار کرد: در راستای آسایش و رفاه شهروندان 30 تا 40 دستگاه تاکسی در داخل محدوده کار جابجایی شهروندان را به صورت کاملا رایگان انجام می دهند.
وی از آماده باش کامل نیروهای سازمان آرامستان ها در روز عرفه عید قربان خبر داد و گفت: کارکنان این سازمان در قطعات مختلف آماده پاسخگویی وراهنمایی  به شهروندان هستند.
رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج  در پایان خاطرنشان کرد: در راستای میزبانی شایسته از زیا رت کنندگان اهل قبور در روز عرفه تمامی محوطه بهشت محمدی رفت و روب و نظافت کامل شده است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0