• 1402/08/29 - 10:00
  • - تعداد بازدید: 277
  • - تعداد بازدیدکننده: 273
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z2v
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج

اعمال تخفیف 6 ساله بهای خدمات پسماند در سنندج

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج از اعمال تخفیف 6 ساله هزینه مدیریت پسماند برای شهروندان خبر داد و گفت: این بسته تشویقی برای نخستین بار و با هدف حمایت از شهروندان در سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج اجرا می‌شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، شکور صلواتی اظهار کرد: واحدهای مسکونی و غیر مسکونی بر اساس میزان پسماند خود، موظف به پرداخت هزینه لازم برای جمع‌آوری، حمل، دفع و پردازش زباله‌ها هستند.

وی با اشاره به تصویب قانون مدیریت پسماند در 20 اردیبهشت ماه 1383 از سوی مجلس اظهار کرد: میزان و نحوه محاسبه هزینه مدیریت پسماند مسکونی، از طریق فرمولی است که در دستور العمل اعلامی شهرداری هر شهر، به طور جداگانه، اعلام می‌شود که این قانون از سال 87 در شهرداری سنندج اجرا شده است.

به گفته رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج، عدم اطلاع مناسب از اعمال این قانون از سوی شهروندان موجب شده تنها در زمان خرید و فروش ملک و یا تقسیم ارث شهروندان اقدام به پرداخت بهای خدمات پسماند نمایند.

صلواتی اذعان کرد: هزینه‌های مدیریت پسماند مسکونی باید به طور سالانه، پرداخت شود و در صورت عدم پرداخت، مبلغ این نوع از عوارض، مشمول جریمه خواهد شد.

وی افزود: در راستای حمایت از شهروندان با پیشنهاد شهرداری مصوبه تخفیف هزینه‌های مدیریت پسماند در سال گذشته به شورا داده شد و در نهایت با تخفیف 6 ساله هزینه مدیریت پسماند تا سال 92 موافقت شده است.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج تصریح کرد: شهروندان که تا 30 دی ماه امسال اقدام به پرداخت هزینه مدیریت پسماند واحدهای مسکونی خود نمایند مشمول این بسته تخفیفی و تشویقی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : خدمات شهری
  • کد خبر : 686
کلمات کلیدی
شیرین مرادی
خبرنگار

شیرین مرادی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تنظیمات قالب