• 1401/12/27 - 08:31
  • - تعداد بازدید: 864
  • - تعداد بازدیدکننده: 859
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /Zak
در نشست شورای و شهرداری صورت گرفت؛

عملکرد شهردار سنندج در بروزرسانی حقوق پرسنل مورد تقدیر شورا قرار گرفت

رییس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: امسال با برنامه ریزی بسیار مناسب شهردار و تیم مدیریتی شهرداری ضمن بروزرسانی حقوق پرسنل، رضایتمندی شهروندان هم افزایش داست که این موارد قابل تقدیر است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، فرهاد میمنت آبادی در نشست پایان سال اعضای شورای اسلامی شهر سنندج و شهردار سنندج اظهار کرد: تلاش مضاعف و جهادی در راستای رفع مشکلات شهر و خدمات رسانی شایسته به شهروندان اولویت اصلی شورا و شهرداری است.

وی با بیان اینکه در این دوره نواحی منفصل شهری و مناطق کمتر برخوردار با هدف تحقق عدالت اجتماعی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، گفت: توسعه سرمایه گذاری در راستای توسعه همه جانبه شهر سنندج از دیگر نکاتی بارز این دوره مدیریت شهرداری است و باید استمرار داشته باشد.

رییس شورای اسلامی شهر سنندج بر شروع پروژه های عمرانی تاکید کرد و افزود: طرح های کلانی که در سطح شهر اجرا می شود باید داری پیوست اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشد.

میمنت آبادی خاطرنشان کرد: ترافیک یکی از مشکلات جدی شهر سنندج است و رفع این مشکل به عنوان مطالبه جدی شهروندان باید در قالب برنامه های کوتاه‌مدت و بلند مدت فراهم شود.

وی تصریح کرد: برای رفع بخشی از مشکلات ترافیکی تا زمان به ثمر نشستن پروژه‌های کلان ترافیکی، راهکارهای مختلفی باید ارائه و اجرا شود.

وی از نبود پارکینگ به عنوان یکی از مشکلات بارز شهر سنندج نام برد و با بیان اینکه سرمایه گذاری در این حوزه از اهمیت بسیاری برخوردار است، افزود: دیدگاه شهرداری در ایجاد پارکینگ و ورود سرمایه گذار در این بخش بسیار مثبت بوده و مشوق های خوبی لحاظ خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر سنندج اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج کمال همکاری را در زمینه حمایت از سرمایه گذارانی که در این حوزه ورود پیدا می کنند خواهد داشت.

میمنت آبادی عنوان کرد: هر نوع مساعدتی در زمینه احداث پارکینگ به ویژه در مرکز شهر که گره های ترافیکی زیادی داریم از سرمایه گذار خواهیم داشت.

وی در ادامه از تلاش شهردار و مجموعه شهرداری طی سالجاری در حوزه های مختلف تقدیر کرد و گفت: عملکرد شهرداری در بروزرسانی حقوق پرسنل و همچنین پرداخت مطالبات پیمانکاران طی سالجاری قابل تقدیر بوده است.

وی اضافه کرد: سال گذشته ازدحام طلب کاران و پیمانکار جلوی درب شورا به یک چالش جدی تبدیل شده بود اما با برنامه ریزی مناسب و تلاش جهادی شهردار و کل مجموعه امسال بدون هیچ مشکلی در این زمینه به پایان رسید.

وی تصریح کرد: انجام مطالعات و تصویب پروژه های کلان شهری از دیگر اقدامات ارزشمندی بود که در سالجاری صورت گرفت که امیدواریم هرچه زودتر مسیر اجرایی شدن آن فراهم شود.

انتهای پیام

  • گروه خبری : خدمات شهری
  • کد خبر : 124
کلمات کلیدی
شیرین مرادی
خبرنگار

شیرین مرادی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تنظیمات قالب