• 1403/03/20 - 12:18
  • - تعداد بازدید: 62
  • - تعداد بازدیدکننده: 60
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZN1
در مراسم کلنگ زنی پروژه تقاطع غیرهم سطح تکیه و چمن عنوان شد

قدردانی استاندار کردستان از مدیریت جهادی شهرداری سنندج

استاندار کردستان ضمن قدردانی از تلاش جهادی مجموعه مدیریت شهری سنندج، گفت: 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان سنندج برای اجرای پروژه تقاطع تکیه‌وچمن اختصاص یافته که تاکنون 12 میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا در مراسم کلنگ‌زنی پروژه تقاطع غیرهمسطح تکیه و چمن «اتصال تکیه و چمن به کمربندی آبیدر» در سنندج که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت، با قدردانی از شهردار و مجموعه شهرداری سنندج که پروژه‌های خوبی را طی یکی دو سال اخیر اجرا و به بهره‌برداری رساندند،

ابراز امیدواری کرد، با تلاش و کار جهادی براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته شاهد اجرا و بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح تکیه و چمن باشیم که می‌تواند در کاهش ترافیک تاثیرگذار باشد.

استاندار کردستان تصریح کرد: 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان سنندج برای اجرای این پروژه اختصاص پیدا کرده که تا کنون 12 میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است.

زارعی‌کوشا افزود: فرماندار سنندج در اعتبارات عمرانی 1403 نیز مبلغ تکمیلی پروژه را مصوب و ابلاغ خواهد کرد.

وی از معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان خوایت در تخصیص‌ها همکاری لازم داشته باشند تا پروژه در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

استاندار کردستان عنوان کرد: اجرای این پروژه قطعا در گشایش گره‌های ترافیکی موثر خواهد بود.

زارعی‌کوشا افزود: امیدواریم با همین همت پروژه‌های دیگر به ویژه در گره‌های ترافیکی شهر سنندج که تبدیل به معضل شده است در اولویت قرار گیرد و قطعا از محل اعتبارات دولتی به این حوزه کمک خواهیم کرد.

وی اذعان کرد: از محل اعتبارات مختلف کمک ویژه‌ای به انجام چند کار خوب در راستای رفع گره‌های ترافیکی و تسهیل عبور مرور شهر سنندج انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : عمرانی,حمل و نقل و ترافیک
  • کد خبر : 901
کلمات کلیدی
شیرین مرادی
خبرنگار

شیرین مرادی

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تنظیمات قالب