• 1403/01/09 - 09:20
  • - تعداد بازدید: 181
  • - تعداد بازدیدکننده: 175
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
  • /Zjx
شهردار سنندج خبر داد؛

افتتاح فاز اول پارک پیرچنار و کلنگ‌زنی پارکینگ طبقاتی شهدا در سنندج

شهردار سنندج گفت: عملیات احداث پارکینگ طبقاتی در مساحت 3 هزار مترمربع روبروی پارک شهدا سنندج به زودی کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سنندج، سیدانور رشیدی در دیدار با استاندار کردستان که با حضور اعضای شورای شهر سنندج انجام شد، اظهار کرد: کار کردن در شهرداری با توجه به گستردگی فعالیت و وظایف‌ آن بی‌نهایت سخت است.

وی با بیان اینکه 400 وظیفه از سوی وزارت کشور برای شهرداری‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: کمبود منابع نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات، فضای اجتماعی و سیاسی همه و همه به نحوی موجب شده که کار در شهرداری سخت و طاقت‌فرسا باشد.

وی اضافه کرد: با وجود تمام این اوصاف سال گذشته در مجموعه شهرداری سنندج با همراهی خوب شوراها و همدلی و نگاه ویژه استاندار سختکوش و معاونین همراه‌شان توانستیم در راستای خدمت به مردم و کسب رضایتمندی آنها گام‌های خوبی برداریم.

شهردار سنندج عنوان کرد: بیش از یک میلیون و 560 هزار متر مربع آسفالت و بیش از 180 هزار مترمربع پیاده راه سازی در شهر سنندج طی سال گذشته انجام شد.

وی گفت: در این دوره از فعالیت شورا و شهرداری توانستیم کمپ ماده 16 را که تقریبا 14 سال قانون آن بر زمین مانده بود عملیاتی کنیم.

رشیدی خاطرنشان کرد: در سال گذشته شاهد رویدادهای بزرگ فرهنگی و افتتاح چندین پروژه متعدد از پارک‌های بزرگ مقیاس تا پروژه‌های مرتبط با رفع مشکل ترافیکی در شهر سنندج بودیم که این روند در سالجاری نیز ادامه خواهد داشت.

وی از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز اول پارک 36 هکتاری پیرچنار در فصل عمران امسال خبر داد.

شهردار سنندج گفت: طی سال گذشته چندین پارک بزرگ مقیاس در سطح سنندج بهر‌ه‌برداری شد و در کنار آن در قالب پویش سنه سبز نیز اتفاقات خوبی در حوزه توسعه سرانه فضای سبز در شهر صورت گرفت.

وی رونمایی از 6 هزار میلیارد پروژه‌ها سرمایه‌گذاری، مجتمع فرهنگی شهدا و شهرداری الکترونیک را از دیگر برنامه‌های شهرداری سنندج در سال جاری عنوان کرد و گفت: برنامه‌های فرهنگی بسیار خوبی برای عید سعید فطر، هفته سنه، 22 گولان و غیره تعریف شده که زمینه افزایش شور و نشاط اجتماعی را بیش از پیش در شهر خلاق موسیقی جهان تحقق می‌بخشد.

 وی در ادامه گفت: شهرداری سنندج ۸۰۰ میلیارد تومان از ادارات طلب دارد که ۲۴۰ میلیارد آن در کمیسیون ماده ۷۷ تائید و قطعی شده است که بازگشت این میزان سرمایه در قالب تهاتر و اوراق و غیره مطمئنا در کنار سایر منابع می‌تواند تاثیر بیشتری در عمران شهری داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه کلنگ احداث پارکینگ طبقاتی در مساحت 3 هزار مترمربع روبروی پارک شهدا به زودی انجام می‌شود، افزود: ارتقای ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در رفع مشکل ترافیک به ویژه در هسته مرکز شهر سنندج دارد در این راستا نیازمند اعتبارات ملی و جهشی هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر سنندج نیز در این دیدار اظهار کرد:  خدمات دولت در استان چشم‌گیر بوده و یکی از ویژگی‌های اصلی دولت سیزدهم مردمی بودن است هر کس به مردم تکیه کند پیروز خواهد بود.

رضایی با بیان اینکه در خدمت مردم بودن برای همه ما افتخار است، گفت: شورای شهر با رویکرد جدید آمد که بتواند خدمات دولت را بیشتر نشان و مردم تغییرات را احساس کنند که خوشبختانه تا حدودی توانسته‌ایم به این مهم دست پیدا کنیم اما راه برای کار زیاد است.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : فرهنگی وهنری,عمرانی,مالی و اقتصادی
  • کد خبر : 817
کلمات کلیدی
شیرین مرادی
خبرنگار

شیرین مرادی

تصاویر

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تنظیمات قالب