• 1401/08/17 - 21:39
  • - تعداد بازدید: 1289
  • - تعداد بازدیدکننده: 1216
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
  • /Zd
حوزه حمل و نقل اولویت شهرداری سنندج در اجرای شهر الکترونیک است

اولویت شهرداری سنندج در اجرای شهر الکترونیک

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: در زمینه برون سپاری خدمات نیز اقدامات خوبی در مجموعه شهرداری انجام شده و در حال حاضر عوارض خودروی در ۵۲ دفتر پیشخوان دولت در سطح شهر انجام می شود. وی اذعان کرد: شهرداری الکترونیک و هوشمندسازی سطح شهر با اولویت بحث حمل و نقل در شهر سنندج دنبال می شود و از تمام ظرفیت های موجود در این خصوص استفاده می کنیم. رشیدی تصریح کرد: اولویت شهرداری سنندج در اجرای شهر هوشمند و دولت الکترونیک و برون سپاری خدمات، شرکت های دانش بنیان و پارک علم و فناوری است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، سید انور رشیدی در جلسه دولت الکترونیک که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: وقتی شورای دوره ششم و مدیریت شهری این دوره فعالیت خود را شروع کرد، شهرداری الکترونیک در مرحله صفر قضیه بود.
وی افزود: فاز اول کار را با هماهنگی دستگاه‌ های مرتبط شروع کردیم و پرتال اتصال به پنجره ملی طراحی شده و در حال انجام مقدمات هستیم که تا پایان آبان ماه به اتمام می‌ رسد.
شهردار سنندج خاطرنشان کرد: در زمینه برون‌ سپاری خدمات نیز اقدامات خوبی در مجموعه شهرداری انجام شده و در حال حاضر عوارض خودرو در ۵۲ دفتر پیشخوان دولت در سطح شهر انجام می‌ شود.
وی اذعان کرد: شهرداری الکترونیک و هوشمندسازی سطح شهر با اولویت بحث حمل و نقل در شهر سنندج دنبال می‌ شود و از تمام ظرفیت‌ های موجود در این خصوص استفاده می‌ کنیم.
رشیدی تصریح کرد: اولویت شهرداری سنندج در اجرای شهر هوشمند و دولت الکترونیک و برون‌ سپاری خدمات، شرکت‌ های دانش بنیان و پارک علم و فناوری است.

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 13
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تنظیمات قالب